Na bloga liczniki
Co roku odlatuję na zimę z bocianami
RSS
poniedziałek, 11 kwietnia 2011
Oglądam właśnie relacje z obchodów rocznicy katastrofy smoleńskiej.
Uderzyła mnie jedna rzecz. Najwięcej patriotycznego szumu robią jegomoście trzymający w rękach symbol obcego państwa, które choć małe, jest najbardziej zmilitaryzowanym krajem na świecie (10% mieszkańców to siły zbrojne i to najemnicy na dodatek).
Jakby to było mało, to zwracają się ci jegomoście o pomoc do USA, twierdząc, że demokratycznie wybrany prezydent i premier są zdrajcami. Przebili normalnie Targowicę o dwie długości.
I mają ciekawe spojrzenie na niepodległość ;).


sobota, 19 lutego 2011
Właśnie wyczytałem na jakimś babskim blogu żale wylewane na męża. Koronnym zarzutem było, że zostawia podniesioną deskę klozetową.
piątek, 18 lutego 2011
Znów się nudzę. Do środy jestem sam. Miasto znam już na pamięć, zakupów nie potrzebuję, więc siedzę i nadrabiam zaległości w czytaniu. Pierwsze co mnie uderzyło to powszechny lament (chyba w Polsce zima się przedłuża i ludziska łapią doła).
wtorek, 08 lutego 2011
Islam tym się różni od chrześcijaństwa, że pozwala swoim wyznawcom mieć cztery żony. Wzięło się to stąd, że w okresie ekspansji wyginęła większość mężczyzn i trzeba było jakoś zagospodarować nadmiar kobiet.
sobota, 05 lutego 2011
Przed chwilą wyczytałem na portalu gazeta.pl „Najczęstsze są dwa schematy rozwodów: w pierwszym - inicjatorem jest mężczyzna, opuszczający żonę, bo związał się z inną kobietą. W drugim przypadku rozwód odbywa się na wniosek kobiety, której życie stało się nie do zniesienia z powodu przemocy, poniżania, alkoholizmu męża, jego zdrad”
czwartek, 03 lutego 2011
Kilak lat temu siedziałem w Kaliforni a nie w Maroku, kiedy akuracik wybuchła wojna w Serbii. Spotkałem znajomego Amerykanina, który powinien byc na wycieczce w Paryżu w tym czasie. Pytam go co robi w USA, a on "przecież tam wojna!
wtorek, 25 stycznia 2011
Po wielu latach badań przeprowadzonych w kilkunastu krajach na czterech kontynentach doszedłem wreszcie do tego czym jest ta osławiona kobieca intuicja.
poniedziałek, 24 stycznia 2011
Wątek stosunków damsko męskich się rozbudowuje.
niedziela, 23 stycznia 2011
Po moim ostatnim wpisie zrobiła się mała zadyma :) Nie żeby od razu w komentarzach pod wpisem, bo większość czytelników zna mnie osobiście, więc nie musi pisać tutaj. Oczywiście odezwały się wyłącznie kobiety. Ponieważ mam czas, to sobie tak siedziałem, myślałem, aż wymyśliłem.
sobota, 22 stycznia 2011
Od tygodnie siedzę w Tiznicie i się obcyndalam. Znaczy przeczytałem już chyba z ćwierć Internetu ;) Zaglądam nawet na jakieś Pudelki czy inne o2.pl. Nie mogę się nadziwić, że są na to jacyś amatorzy (ale chyba są skoro te serwisy maja się znakomicie) Jednym z dyżurnych tematów jest zdrada.
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 9